Winamp
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

19.04.2016Sprawdź, czy rozpoznajesz złodziei? (film)

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego II KP w Gliwicach, zajmujący się sprawą kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań przy ul. Chorzowskiej 3, przeprowadzili szereg czynności zmierzających do wykrycia sprawców tego przestępstwa. Niestety, do dziś nie udało się trafić na trop podejrzanych. Zdecydowano się więc na publikację zapisu monitoringu.

Mimo słabej jakości nagrania istnieje możliwość, że ktoś rozpozna dwóch mężczyzn, najprawdopodobniej sprawców włamania. Osoby te widziane były przez lokatorów klatki. Jak ustalono w rozmowach ze świadkami, mężczyźni, przez nikogo niezaproszeni, zostali wpuszczeni do bloku z domofonem. Panowie chodzili potem po piętrach i pukali do mieszkań, ewidentnie czyniąc rozpoznanie.

Włamania polegającego na wyłamaniu drzwi dokonano 4 marca br. między godz. 12.00 a 15.00. Skradziono pieniądze i biżuterię.

Prosimy osoby, które być może mają podejrzenia co do tożsamości zarejestrowanych przez monitoring dwóch mężczyzn, o przesyłanie informacji (mogą być anonimowe) do prowadzącego dochodzenie st. sierż. Krzysztofa Kwartnika – krzysztof.kwartnik@gliwice.ka.policja.gov.pl, tel. 32 239 02 37 .

Równocześnie policjanci apelują o weryfikowanie i sprawdzanie, kogo wpuszcza się do klatki schodowej. Gdy istnieją podejrzenia co do nieznanych osób kręcących się w okolicy, prosimy o informacje telefoniczne pod numer 997

zobacz film z poszukiwanym złodziejami 

http://gliwice.slaska.policja.gov.pl/ka9/informacje/wiadomosci/169757,Szukamy-podejrzanych.html

Źródło: KMP w Gliwicach

 

 

 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu