Winamp
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

30.06.2016Tragiczny finał poszukiwań

Wczoraj po południu nad Jeziorem Międzybrodzkim odnaleziono ciało zaginionego w niedzielę 20-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów, młody mężczyzna utonął skacząc z rowerka wodnego do jeziora. Przez cztery dni trwały intensywne poszukiwania 20-latka.
 
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 26 czerwca. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów, 20-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, płynął rowerkiem wodnym wraz ze swoimi znajomymi. Po odpłynięciu około 50 metrów od brzegu jeziora wskoczył do wody i po zanurkowaniu zniknął pod jej powierzchnią. Przez kilka dni chłopaka poszukiwali policyjni motorowodniacy, strażaccy nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodnonurkowego PSP w Bytomiu, strażacy z PSP w Żywcu, strażacy ochotnicy z Międzybrodzia Bialskiego i Czernichowa, a także ratownicy z Beskidzkiego WOPR-u.
 
To już kolejna osoba, która w tym roku utonęła w województwie śląskim. Upały, którymi przywitał nas sezon wakacyjny, skłaniają do wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy jednak, że woda to bardzo niebezpieczny żywioł. 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu