Winamp
Teraz na antenie Radia CCM:
  • Rudy i LisOd 8:00 do 12:00Zaprasza Rafał Chirowski i Bartek Lis
  • Bliżej CiebieOD: 12:00 - 14:00Zaprasza Bartek Lis
  • W Dobrą Stronę Od 14:00 do 18:00Zaprasza Marcin Rachubka
  • Dziki ShowOd 18:00 do 20:00
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

O nas

Szanowni Słuchacze!

 Czy macie swoją ulubioną stację radiową? Taką, przy której budzicie się już w dobrym nastroju, a potem przez cały dzień trwa wrażenie, że czas płynie miło? To tak jakby spędzić dzień z najlepszym przyjacielem, z którym znajomość trwa wiele lat. Właśnie tak Radio CCM - codziennie, już przez wiele lat - wprawia Was w dobry nastrój.
 
Witajcie na stronie internetowej Radia CCM!
 
 Można tu posłuchać, a także podejrzeć Radio na żywo! Tutaj też wasze oczy mogą poznać głosy, które pewnie znają już uszy. Niezwykle doświadczeni prezenterzy dbają, żebyście słuchając Radia   zawsze   czuli   nasze  towarzystwo, a dziennikarze robią wszystko, by jak najprędzej przekazać Wam informacje z kraju i ze świata, jednak przede wszystkim z najbliższego otoczenia.
 
Radio CCM na Śląsku i Podbeskidziu w swoim programie oferuje  najlepsze  muzyczne  wspomnienia lat 70. 80. i 90 z całego świata rozrywki. Na naszej antenie znajdziesz melodie, przy których można z radością spędzić   czas,   ale   także zorganizować   prywatkę   i potańczyć.

 

Tylko w Radiu CCM - w jeden dzień - poznasz  historię rock and roll`a, wspomnisz lata 80-te  i zabawisz się przy muzyce eurodance.
Radio CCM to także grupa reporterów, której zadaniem jest dostarczać bieżące informacje z regionu Śląska i Podbeskidzia. Zawsze aktualna prognoza pogodowy oraz informacje z ostatniej chwili to coś, co nasi słuchacze cenią od lat.

W programie Radia CCM dla miłośników muzyki mamy audycje autorskie, a jeśli chcesz pozdrowić bliskich - polecamy koncert życzeń!  Lubisz  wiedzieć  czym   żyje  region?  Posłuchaj   informacji  i materiałów publicystycznych, a dla łowców atrakcyjnych nagród przygotowaliśmy ciekawe konkursy!
 
Radia CCM możecie słuchać na Śląsku i Podbeskidziu. Jak mówią nasi słuchacze - Radio CCM jest przyjazne dla ucha i dla ducha. Sprawdź, czy to radio, którego szukasz!
Poznacie nas przez NIESŁYCHANIE DOBRE GRANIE