WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

28.10.202340-lecie pracy artystycznej Tomka Lipińskiego w Bielsku-Białej

Jubileuszowy koncert jednej z najważniejszych postaci polskiej sceny rockowej już 26 listopada w Bielsku-Białej. Dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?

 

Tomek Lipiński: człowiek wielu pasji

Tomek Lipiński jest wokalistą, gitarzystą i kompozytorem oraz autorem tekstów. Przez wiele lat był liderem zespołów takich jak Brygada Kryzys, Fotoness, TILT, Erudyta. Jego fani doskonale wiedzą, że spełnia się dodatkowo jako grafik i jest wszechstronnym artystą o wielu talentach.

Lipiński jest Wiceprzewodniczącym Rady Fundacji Music Export Poland. Za całokształt swoich osiągnięć artystycznych 4 sierpnia 2021 został uhonorowany Złotym Fryderykiem. W październiku tego samego roku w czasie trwania festiwalu Soundedit został nagrodzony statuetką "Człowieka ze Złotym Uchem". Doceniono w ten sposób szczególną wrażliwość muzyczną i kunszt słowa, jakimi od lat Tomek Lipiński dzieli się z publicznością.

Zdecydowanie bez Tomka Lipińskiego nie powstałyby liczne projekty muzyczne. A jego przeboje interpretowane są od lat przez wielu polskich artystów i część z nich stała się klasycznymi "protest songami" znanymi już kolejnym pokoleniom.


 

Koncert Tomka Lipińskiego w Cavatina Hall

Koncert, który będzie miał miejsce pod końcem listopada, na pewno na długo zapisze się w pamięci publiczności. Wydarzenie jest częścią serii koncertów pod tytułem "Jeszcze będzie przepięknie", które są zaplanowane na rok 2023/2024.

Koncerty są celebracją długoletniej obecności Tomka Lipińskiego na polskiej scenie muzycznej i mają za zadanie zaprezentować jego dorobek artystyczny w nowych aranżacjach. Widzowie i słuchacze mogą spodziewać się takich przebojów z całego dorobku Tomka Lipińskiego jak "Mówię Ci że", "To co czujesz", "Nie wierzę politykom", "Nie pytaj mnie", "Centrala" czy - przebój użyczający tytuł dla całej serii koncertów - "Jeszcze będzie przepięknie".

Na scenie Cavatina Hall obok Tomka Lipińskiego wystąpią również jego bliscy przyjaciele: Muniek Staszczyk, Czesław Mozil, Pelson, Vienio.

Cavatina Hall: muzyczna uczta w sercu Bielska-Białej

Cavatina Hall to unikalny obiekt, który łączy w sobie funkcję biurową i kulturalną. Najwyższej jakości sala koncertowa Cavatina Hall zapewnia doskonałe doznania muzyczne.

Sala koncertowa Cavatina Hall została tak zaprojektowana, aby niezależnie od zajmowanego miejsca doświadczać pełni muzyki. Akustyka Cavatina Hall doceniana jest zarówno przez muzyków symfonicznych, jak i gwiazdy popu czy artystów rockowych. Najnowocześniejszy system nagłośnienia, jakim jest L-ISA (L-Acoustics) gwarantuje najwyższej klasy doznania. Mimo swoich rozmiarów, sala koncertowa została zaprojektowana tak, aby stwarzać kameralną atmosferę i zwiększać przyjemność z obcowania z ulubionym muzykiem.

To wszystko sprawia, że koncert Tomka Lipińskiego, który odbędzie się już 26 listopada jest wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć wszystkich melomanów i miłośników muzyki tego artysty. 

Materiał partnera.