WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

22.06.2017Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich. Rusza sprzedaż biletów.

Polski Związek Narciarski podał cenę wejściówek na historyczną inaugurację Pucharu Świata, która po raz pierwszy będzie miała miejsce w Polsce. Zawody odbędą się w Wiśle-Malince na skoczni im. Adama Małysza. Wszyscy, którzy będą chcieli wspierać na żywo polskich orłów będą mogli skorzystać z dwóch opcji - kupna biletów na poszczególne dni konkursu bądź karnetu, który będzie uprawniał do uczestnictwa we wszystkich pucharowych zmaganiach. Zawody w ramach tegorocznego Pucharu Świata rozpoczną się w dniach 17-19 listopada. Pierwszy dzień zmagań będzie przeznaczony na sesję treningową oraz kwalifikacje natomiast w następnych dniach odbędą się kolejno konkursy drużynowe oraz indywidualne. Start zawodów planowany jest na godziny wieczorne. Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji Pucharu Świata najwyższą lokatę spośród polskich skoczków zajął Kamil Stoch, który zakończył zmagania na pozycji nr 2. Z kolei reprezentant Wisły czyli Piotr Żyła uplasował się na 11. lokacie w klasyfikacji generalnej. W zeszłym sezonie Polacy wygrali również po raz pierwszy w historii Puchar Narodów, czyli klasyfikację drużynową Pucharu Świata. Jak będzie w tym roku? Mamy nadzieję, że jeszcze lepiej zwłaszcza, że tegoroczne zmagania rozpoczynają się w naszym kraju.