WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

30.10.2017Nowe technologie w Gliwicach

4 i 5 listopada w Gliwicach pasjonaci nowych technologii już po raz czwarty będą mogli zapoznać się z nowościami sprzętowymi oraz innowacyjnymi projektami, przy wykorzystaniu nowoczesnych nowinek technologicznych. IV edycja Nowe Technologie od Urodzenia „Media Tent" zagości tym razem w hali przy ul. Górnych Wałów 29.
 
Kuchnia molekularna, programowanie robotów, tor przeszkód to tylko niektóre niespodzianki przygotowane dla weekend. Zostaną zaprezentowane innowacyjne produkty, technologie i usługi z branży nauki, rozrywki i edukacji. Pokażemy zabawki, gadżety, urządzenia mobilne, akcesoria szkolne i najśmielsze rozwiązania sprzętowe które pozwolą zrozumieć, co w elektronicznych nowinkach piszczy. Dla najmłodszych fanów nowych technologii przygotowano warsztaty, na których będą mogli pobawić się z najnowszymi aplikacjami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych oraz odwiedzić wirtualne obserwatorium ciemnego nieba.
 
„Media Tent - Nowe Technologie od Urodzenia” to dwudniowe wydarzenie. Zapraszamy w sobotę 4 listopada w godzinach od 11:00 do 18:00, a w niedzielę 5 listopada od 11:00 do 17:00Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.