WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

31.07.2017Tour de Pologne w Gliwicach i Zabrzu

Trwa 74. Tour de Pologne. Kolarze goszczą na śląskich drogach. 1sierpnia przejadą 238 kilometrowy odcinek z Zawiercia do Zabrza. Wystartują o godzinie 13:00. Popołudniu natomiast będzie można ich spotkać między innymi w Knurowie, Gliwicach i Zabrzu. 

Oprócz masy sportowych emocji będzie też wiele utrudnień na trasie ich przejazdu. I tak na przykład w Gliwicach wyścig będzie przebiegać ulicami Knurowską, Rolników i dalej Bojkowską w stronę Gierałtowic. Ograniczony będzie także przejzd do Zabrza od strony ulicy Sikorskiego, która zostanie zamknięta. To samo dotyczy także zjazdów z Drogowej Trasy Średniocowej na granicy Gliwic i Zabrza.

W samym Zabrzu,przy stadionie Górnika, będzie meta, a to oznacza, że w tym miejscu ulice będą całkowicie wyłączone z ruchu. Jakie jeszcze inne utrudnienia czekają na kierowców w Zabrzu, mówi Sławomir Gruszka z Urzędu Miasta w Zabrzu.

Plik dźwiękowy: TOUR_de_ZABRZE.mp3

Wraz z przejazdem kolarzy sukcesywnie ulice będą włączane do ruchu. W Zabrzu ponownie wszystkie utrudnienia znikną w okolicy godziny 23:00.