WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

26.10.2017Zmiany przy gliwickich nekropoliach

Zmiany przy nekropoliach w Gliwciach. Dotyczą one dwóch rejonów. Przy cmenatrzu Centralnym oraz przy ulicy świętego Wojciecha. Na co musimy uważać? 
Przy cmentarzu Centralnym wprowadzone zostaną już 31 października od 6:00 i obowiązywać będą do 2 listopada do 24:00. 
W tym okresie wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicyKozielskiej, od Okulickiego do ronda im. Władysława Andersa. Dodatkowo wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w ciągu ulicy Okulickiego. Będzie on obowiązywał do 1 listopada do godziny 24:00. Z ulicy Kozielskiej będzie można tylko i wyłącznie skręcić w prawo w  Okulickiego. 
Odcinkiem bezpośrednio przy cmentarzu Centralnym poruszać się będą mogły tylko i wyłącznie autobusy, taksówki i pojazdy dostawcze do 3,5 t. 
Jeśli chodzi o parkowanie w okolicy tego cmentarza, to kierowcy jadący od węzła DK88 – Okulickiego będą mogli pozostawić samochód na parkingu przy centrum handlowym Arena lub na parkingu usytuowanym na tyłach cmentarza Centralnego. 
Dodatkowo samochody pozostawić będzie można po obu stronach ulicy Władysława Andersa oraz jednostronnie na ulicy Okulickiego. 
 
Organizacjia ruchu zmieni się także w okolicy cmentarz przy ulicy św. Wojciecha. 
Jeden kierunek ruchu wprowadzony zostanie na ulicy św. Wojciecha i na Myśliwskiej, na odcinku od ulicy Jałowcowej do ulicy Toszeckiej. Dojazd do cmentarza będzie się odbywał od strony ulicy Toszeckiej. 
Gdzie zaparkować w okolicy tego cmentarza? Na pewno nie na częsci ulicy św. Wojciecha. Tam zostanie wprowadzony prawostronny zakaz zatrzymywania się.