WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

15.05.2019Kolejne roboty na ulicach Gliwic!

fot:www.pixabay.com
W czwartek, 16 maja rozpoczną się remonty kolejnych trzech gliwickich ulicach. W związku z pracami zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul.: Michałowskiego, Czeremchowej i Akacjowej.
 
16 maja ul. Michałowskiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Tarnogórskiej do Lublinieckiej, Czeremchowa na odcinku od ul. Leśnej do ul. Podlesie, a ul. Akacjowa na odcinku od ul. Chorzowskiej do ul. Brzozowej. Możliwy będzie natomiast dojazd mieszkańców do posesji.
 
Prace będą prowadzone etapami, by zapewnić dojazd mieszkańcom oraz odpowiednim służbom. Wykonawca robót, Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów SA.,  prosi kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe. Termin zakończenia planowany jest w III kwartał br.
 
Trwają również prace na ul. Oświęcimskiej, na odcinku od ul. Fabrycznej w kierunku ul. Spokojnej. Roboty związane z naprawą nawierzchni jezdni potrwają około dwóch tygodni i będą realizowane etapami. Ruch jest kierowany sygnalizacją świetlną. Utrudnienia w tym rejonie powinny zakończyć się pod koniec maja. Kierowcy proszeni są o ostrożność. 
 
źródło:www.gliwice.eu