WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

10.09.2020Bielsko "Rowerową Stolicą Polski"? Mobilizacja jest duża

Minął właśnie pierwszy tydzień rywalizacji w konkursie o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, w którym kilometry kręcą również sympatycy Bielska-Białej. Jego statystyczne podsumowanie robi wrażenie.

Aktywna drużyna Bielska-Białej liczy aktualnie 106 zawodników. Razem udało im się przejechać na rowerze 8.680,84 kilometrów i spalić 418.769 kilokalorii. Łącznie w siodle spędziliśmy 582 godziny, 53 minuty i 26 sekund, a średnia prędkość naszego pedałowania wyniosła 15.36 kilometrów na godzinę.

Akcje kręcenia kilometrów dla Bielska aktywnie wspiera miejski wydział promocji miasta w beilskim ratuszu. Zachęcając do dalszej zabawy, organizuje konkurs z nagrodami dla najbardziej aktywnych uczestników.

Głosowanie na Rowerową Stolicę Polski trwa do końca września. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział w zabawie. Wystarczy pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. 

 

 

Źrodło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej;

foto: Paweł Sowa/UMBB; rowerowe-bielsko.pl; Enduro Trails; limon2b.pl/Fb Rodzinne Rajdy Rowerowe