WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

03.06.2020Ekstraklasa w Bielsku?! TS Podbeskidzie o krok od awansu

Do końca sezonu pozostało dwanaście kolejek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze TS Podbeskidzie po kilku latach wróci do Ekstraklasy.

 

Po prawie trzymiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem wznawia swoje rozgrywki Fortuna 1 Liga, w których bierze udział TS Podbeskidzie.

Górale wybierają się do Grudziądza, by tam zmierzyć się z miejscową Olimpią. Na tym etapie rozgrywek Podbeskidzie zajmuje pierwszą pozycję w tabeli pierwszej ligi z dorobkiem 43 punktów i ma ogromne szanse na awans do Ekstraklasy, tym bardziej, że Polski Związek Piłki Nożnej przyznał naszemu klubowi licencję na grę na najwyższym stopniu rozgrywek.

W najbliższą sobotę, już na własnym stadionie, ale na razie ze względów bezpieczeństwa pustym, Podbeskidzie rozegra następne spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Nowe przepisy epidemiczne zezwalają kibicom na zajęcie 25% miejsc na obiektach sportowych; w przypadku macierzystego Stadionu Miejskiego przy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej oznacza to, że kolejne zmagania „Górali” będzie mogło śledzić maksymalnie 4 tys. widzów.

 

 

Źródło: Urząd Miejski w Bielsku-Białej; TS Podbeskidzie
Foto: Jakub Ziemianin /TSP BB/