WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

03.12.2021Na czym opiera się najskuteczniejsze pozycjonowanie w Google? [MATERIAŁ PARTNERA]

 
Na czym opiera się najskuteczniejsze pozycjonowanie w Google?
 
Mija kolejny rok pandemicznych zmagań i obostrzeń, przez które stacjonarne dotąd biznesy masowo przenoszą się do sieci. Pod naporem konkurencji wielu przedsiębiorców poszukuje dziś specjalistów, którzy zgodnie z nowymi algorytmami i wytycznymi Google pomogą im dostać się na szczyt listy wyników. Poniżej postaramy się przedstawić dwa filary, na których dziś opiera się walka o lokatę na stronach SERP.
 
Content ponownie królem - publikuj z dobrym planem!
 
Marketing treści, choć coraz bardziej zagrożony rozwojem AI i automatyzacji, pozostaje dziś najważniejszym ogniwem w szeroko pojętym pozycjonowaniu stron. To właśnie zawartość tekstowa naszej witryny może być jej najważniejszym atutem w batalii z konkurencją z branży. Wszystkim czego potrzebujemy jest dobry, indywidualnie skrojony plan tego jakie treści wypadną najkorzystniej dla brandu i ruchu na stronie. Tego typu strategie na podstawie specjalistycznych analiz opracowują pozycjonerzy w agencjach SEO, takich jak chociażby wrocławski AFTERWEB.
 
Nawet najskuteczniejsze pozycjonowanie w Google nie obędzie się dziś też bez profesjonalnego copywritera. Często będzie on również ekspertem w danej dziedzinie, kiedy indziej jego zadaniem pozostanie ubieranie w słowa i konsekwentny model komunikacyjny tego, co pragną przekazać publiczności właściciele marki. Jeśli uda się dobrze odczytać intencje odwiedzających przy jednoczesnym publikowaniu unikalnych treści, na pewno kwestią czasu pozostanie pokonanie konkurentów w ważnych dla nas zapytaniach!
 
Core Web Vitals – postaw stronę na sprawdzonych fundamentach
 
W przypadku tekstów i artykułów najważniejsze jest, by stosować się do nowych algorytmów Google, wśród których znajdziemy BERTa, SMITHa a także niemniej istotnego EATa. Jakich zasad jednak powinniśmy się trzymać, gdy chodzi o budowę szablonu strony? Także i tu właściwym krokiem jest sięgnięcie po pomoc fachowców z doświadczonej agencji interaktywnej. Doskonale wiedzą oni, co jest priorytetem w tzw. technicznym SEO, na które przychodzi czas po gruntownym audycie strony.
 
A liczą się nawet najdrobniejsze elementy i linie kodu. Wszystko zaś po to by oprócz robotów indeksujących nasza witryna przypadła do gustu również użytkownikom z krwi i kości. Właśnie tu do głosu dochodzą więc Core Web Vitals, na które składają się takie czynniki jak szybkość ładowania się WWW, jej czas reakcji oraz intuicyjność w nawigacji w wersji na urządzenia przenośne. Dodać należy też, że przez cały czas pobytu internauty na stronie połączenie powinno być bezpieczne i szyfrowane. Kiedy już zastosujemy się do tych zasad, droga na szczyt SERP stanie przed nami otworem.
 
ARTYKUŁ PROMOCYJNY