WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

20.04.2022Open Career Days w Gliwicach tuż-tuż!

 
Open Career Days to ogólnowydziałowe politechniczne targi pracy połączone z konferencjami oraz panelami dyskusyjnymi prowadzonymi przez przedstawicieli firm, zapraszanych do udziału w wydarzeniu przez gliwickie stowarzyszenie BEST. Są świetną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przyszłym pracodawcą i zapoznania się z bogatą ofertą praktyk. Najbliższe takie spotkania szykują się już 27 i 28 kwietnia w tzw. nowej hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 oraz online.
 
W środę 27 kwietnia, w godzinach od 9.00 do 15.00, w hali przy ul. Kaszubskiej organizowany będzie Dzień Wystawienniczy. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać ze strefy kariery, skonsultować CV, przejść próbne rozmowy kwalifikacyjne. Swoją ofertę zaprezentuje 11 pracodawców.
 
W czwartek 28 kwietnia odbędzie się Dzień Konferencyjny dedykowany spotkaniom i warsztatom z umiejętności miękkich. Wykłady i szkolenia będą przeprowadzane w formie zdalnej na platformie Zoom. Bieżące informacje o tematach i godzinach wydarzeń warto śledzić na fejsbukowym profilu https://www.facebook.com/opencareerday oraz w zakładce HARMONOGRAM strony internetowej ocd.bestgliwice.pl.
 
Open Career Days zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna.
 
Źródło: UM Gliwice, Freepik