WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

26.10.2022Politechnika Śląska zaprasza na Jesienną Giełdę Pracy!

 
Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej i poszukujesz pracy zgodnej ze swoim wykształceniem? A może nadal uczysz się w szkole średniej i zawczasu chciałbyś poznać lokalny rynek zatrudnienia? Każdy z powodów jest dobry, aby wziąć udział w Jesiennej Giełdzie Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej. 
 
Poznanie oferty wybranych przedsiębiorstw, nawiązanie kontaktu z pracodawcami czy zwrócenie uwagi na kompetencje pożądane na rynku pracy – to tylko niektóre z korzyści, jakie czekają na uczestników Jesiennej Giełdy Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności na Politechnice Śląskiej. 
 
Wydarzenie w formie online trwa już od poniedziałku, 24 października. Stacjonarna odsłona targów odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 października, w godz. od 9.00 do 15.00 w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28 w Gliwicach. 
 
Wśród wystawców będą zarówno przedsiębiorstwa aktualnie poszukujące pracowników, jak również instytucje działające na rynku zatrudnienia, m.in. urzędy pracy, biura karier czy centra przedsiębiorczości oraz organizacje studenckie, koła naukowe i instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką. Nie zabraknie także stoisk organizacji i stowarzyszeń dedykowanych osobom niepełnosprawnym lub znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. 
 
Giełda jest dedykowana przede wszystkim studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, ale także uczniom szkół średnich, stojącym przed wyborem ścieżki edukacyjnej i zawodowej. 
 
Targi w formie online dostępne są na platformie https://targipracypolsl.webexpo.pl/. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie https://events.polsl.pl/targipracy/.
 
Źródło: UM Gliwice