WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

16.11.2022Powrót do przeszłości?

 
Ogromne kolejki, deficyt produktów na sklepowych półkach, a na ulicach Golf pierwszej generacji, Audi 80 czy Volkswagen T4. Szalone prywatki, kryształowe misy i szklanki  z koszyczkiem. Któż z nas nie zna kultowych symboli Polski lat PRL-u? 
 
Powrót do przeszłości to wydarzenie, które pozwoli nam ponownie poczuć ducha minionej epoki, tym razem przede wszystkich od strony motoryzacji. Specjalnie przygotowana ekspozycja zmieni nasze salony w iście peerelowskie parkingi. Podczas eventu zobaczyć będzie można kultowe dla tamtych lat samochody marek SKODA, Volkswagen, Audi i SEAT. Nie zabraknie też smaków lat 80., czy ówczesnych gadżetów życia codziennego. 
 
 
W dniach 15-21 listopada przy ulicy Portowej 2 w roli gwiazd wystąpią m.in. SKODA 105 S, Audi 100 B2, VW Santana czy SEAT Marbella. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich – nowych i obecnych klientów, starszych i młodszych, tych którzy powrócą pamięcią do lat młodości oraz tych, którzy dopiero dowiedzą się czym był PRL. 
 
Zapraszamy do salonów grupy LELLEK Gliwice: SKODA, Volkswagen, Audi i SEAT w dniach od 15 do 21 listopada. Przenieśmy się wspólnie do czasów Polskiej Republiki Ludowej.