WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

07.12.2022Ruszyły zapisy na Bajkową Grę Miejską w Gliwicach

Święta za pasem, a po Mikołaju ani śladu. Czas więc rozpocząć akcję poszukiwawczą pod hasłem „Świąteczne Opowieści – Bajkowa Gra Miejska”, która wystartuje z Rynku podczas drugiego weekendu Jarmarku Bożonarodzeniowego! W rozwiązywaniu zagadek i wypełnianiu zadań uczestnikom pomogą bohaterowie książek, spektakli teatralnych i świątecznych legend. Będzie zaskakująco, aktywnie i kreatywnie. Przyda się zatem każda głowa pełna pomysłów. Trwają zapisy!
 
Bajkowa Gra Miejska wystartuje z gliwickiego Rynku w niedzielę, 11 grudnia, o godz. 12.00. Jej uczestnicy, wspólnie z postaciami z książek, świątecznych legend oraz spektakli Teatru Lufcik na Korbkę, wezmą udział w poszukiwaniach świętego Mikołaja. 
 
Wydarzenie będzie łączyło elementy gry miejskiej, happeningu, zabaw sprawnościowych oraz działań warsztatowych. Na koniec uczestnicy zabawy stworzą własną Drużynę Elfów i spróbują przywołać świętego Mikołaja. Jak zapowiadają organizatorzy – zadania gry zaskoczą i rozśmieszą, a barwni bohaterowie zostaną w pamięci na długo.
 
Zapisy prowadzone będą do piątku, 9 grudnia, do godziny 15.00: 
 
telefonicznie – pod numerem 32/444-28-12 wew. 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00),
mailowo – na adres edukacja@ckvictoria.pl.
 
Chęć udziału w grze będzie można zgłosić również bezpośrednio przed jej rozpoczęciem (w niedzielę, 11 grudnia, między godz. 11.40 a 12.15) w punkcie rejestracyjnym zlokalizowanym na gliwickim Rynku (w podcieniach, przy Empiku).
 
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin Bajkowej Gry Miejskiej dostępne są na stronie https://ckvictoria.pl/gliwicki-jarmark-bozonarodzeniowy-ruszamy-z-zapisami-na-bajkowa-gre-miejska/. 
 
 
źródło. CK Victoria
Fot. G. Ożga/ UM w Gliwicach