WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

11.03.2021Spróbuj swoich sił przed mikrofonem! Aukcja Fundacji DRACHMA z Bielska-Białej

Na Facebooku i Allegro ruszyła VII Aukcja Charytatywna chrześcijańskiej Fundacji „Drachma” z Bielska-Białej. Jedną z atrakcji do wylicytowania będzie spotkanie z naszym reporterem, z którym można zamienić się rolami…

To będzie czas na spróbowanie swoich sił przed radiowym mikrofonem, poznanie pracy reportera od kuchni i nagranie np. pozdrowień dla rodziny czy pierwszego własnego wywiadu.

- Do wylicytowania są również inne atrakcje, jak np. vouchery do restauracji czy gabinetów spa - mówi Joanna Kałdan z Fundacji „Drachma”:

Plik dźwiękowy: tk_1aukCCMiDrachma%20SET.mp3

Poza tym, na aukcji znajdziemy dzieła sztuki beskidzkich artystów-plastyków, ręcznie wykonane filiżanki i wiele innych. VII Aukcja Charytatywna Fundacji „Drachma” ma potrwać do końca marca, ale fantów jest sporo i niewykluczone, że zostanie przedłużona.

Fundacja „Drachma” w Bielsku-Białej od kilkunastu lat organizuje między innymi słynne Warsztaty Gospel oraz wycieczki górskie i rowerowe dla osób na wózkach inwalidzkich. W Soli na Żywiecczyźnie powstaje świetlica dla młodzieży, z klubem filmowym i zajęciami muzycznymi. „Drachma” chce tam również wybudować boisko sportowe.

Na profilu Fundacji na Facebooku oraz Allegro można znaleźć szczegóły dotyczące licytacji.

[Aktualizacja]: Bezpośredni link do aukcji na Allegro

 

 

Foto: Fundacja „Drachma” z B-B