WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

18.08.2023Uwaga! W Bytomiu przejazd pod ważnym wiaduktem będzie zamknięty!

 
Kolejne prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego nad ul. Dąbrowa Miejska będą przyczyną zamknięcia przejazdu pod wiaduktem od 21 do 25 sierpnia. Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone objazdy do Centrum i Stolarzowic.
 
 
Na czas zamknięcia wiaduktu drogowcy przygotowali objazdy
 
Przebudowa wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska jest realizowana w ramach przebudowy linii kolejowej nr 131 tzw. Magistrali Węglowej na odcinku Chorzów Batory - Bytom - Nakło Śląskie. W związku z kolejnymi zaplanowanymi pracami przy wiadukcie dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone dwie trasy objazdu do Centrum oraz do Stolarzowic:
 
  • objazd do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną - al. Jana Nowaka - Jeziorańskiego - Frenzla aż do Placu Szpitalnego;
  • objazd do Centrum będzie prowadzony ulicami: Suchogórską - Rokitnicką - Stolarzowicką do Placu Szpitalnego.
 
Uwaga! W celu zapewnienia dojazdu do Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Hakuby tymczasowo zostaną unieważnione znaki dotyczące zakazu wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż 8 ton na ulicy Podleśnej oraz Dąbrowie Miejskiej.
 
Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu. O wszelkich zmianach w organizacji ruchu będziemy informować za pośrednictwem strony www.bytom.pl oraz mediów społecznościowych.  
 
Źródło: UM Bytom