WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

05.04.2020Wisła TĘSKNI ! A WY, tęsknicie za Wisłą?...

 

„Tęsknię za Wisłą - Wisła tęskni” - to internetowy cykl fotografii i banerów z najpiękniejszymi krajobrazami Wisły oraz specjalne nakładki na własne zdjęcia.

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista. Nie tylko dla stęsknionych spacerów mieszkańców blokowisk. Zwykle kwiecień w Beskidach to czas przygotowań do nowego letniego sezonu. Kwarantanna uderza w kieszenie i w serca wszystkich żyjących z turystyki, którzy martwią się o przyszłość branży, ale tez zwyczajnie tęsknią do normalności. Jak my wszyscy. Zamknięci w domach na pociechę przeglądamy w komputerach fotografie z pierwszych wiosennych spacerów z poprzednich lat. Z tej wzajemnej tęsknoty Wisła proponuje wymianę zdjęć.

„Przysyłajcie swoje fotowspomnienia ozdobione nakładką „Tęsknie za Wisła”

- zachęca magistrat Perły Beskidów. Można też przysyłać surowe zdjęcia, a grafikę dorobią organizatorzy, którzy z nadesłanych fotek stworzą specjalny internetowy „album tęsknoty”. Mówi Tadeusz Papierzyński z Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Wiśle:

Plik dźwiękowy: tk_1%20teskniWisla.mp3

Dużym powodzeniem wśród fejsbukowiczów cieszy się również nakładka dostępna na zdjęcie profilowe z logo „TĘSKNIĘ ZA WISŁĄ” – w wersji dla turystów oraz „WISŁA TĘSKNI” – dla mieszkańców.

Fotografie można wysyłać mailem lub bezpośrednio na Facebookowym fanpage’u miasta. Tam też szczegóły akcji.

foto: UM w Wiśle