WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

14.08.2023Zarzut zabójstwa dla 19-latka z Radzionkowa!

 
W sobotę po południu policjanci z Radzionkowa znaleźli w jednym z mieszkań zwłoki 18-letniej mieszkanki Bytomia. Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, komendy wojewódzkiej w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator. W niedzielę rano policjanci zatrzymali do sprawy 19-letniego mieszkańca Radzionkowa. Mężczyzna usłyszał dziś prokuratorski zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie.
 
 
O tym, że w mieszkaniu przy ul. Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety, poinformowała po 16.00 postronna osoba. Przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora potwierdziły, że zmarła, to 18-letnia mieszkanka Bytomia. Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, którzy między innymi z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny.
 
W niedzielę około 8.00 na terenie powiatu tarnogórskiego w sprawie tej został zatrzymany 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Dziś mężczyzna został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie (art. 148 § 2 kk).  Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.
 
Źródło: Śląska Policja