WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Radiowy konkurs języka angielskiego

Wrzesień to idealny miesiąc, by rozpocząć... naukę... np. języka angielskiego. Pomożemy w tym! Zapraszamy na nasz nowy program POLISZ / ENGLISH, który będziemy realizować wspólnie ze Szkołą Języków Obcych BRITAM!

Od poniedziałku do piątku, zawsze po godz. 13.00 Bartek Lis - gospodarz programu W SAMO PRZED / POPOŁUDNIE zaprosi Was do wspólnej zabawy i... nauki języka angielskiego. Wsparciem merytorycznym i głosem eksperckim będzie...Derek - native speaker języka angielskiego, który na codzień prowadzi zajęcia w SJO BRITAM.

Forma radiowego kursu będzie ciekawa, nie ograniczy się wyłącznie do gramatyki, ale będzie skupiona wokół mówienia z zastosowaniem najczęstszych zwrotów i idiomów.  Spodziewajcie się ciekawej interakcji między prowadzącym Bartkiem i uczącym języka angielskiego Derekiem. Panowie będą poruszać nie tylko tematy związane z nauką języka angielskiego, ale również z codziennymi zwyczajami w zestawieniu polsko - angielskim, czy szerzej: polsko - brytyjskim. Na pewno będzie ciekawie!

Każdego dnia nagrodzimy też najbardziej zaangażowanych słuchaczy. Za prawidłową odpowiedź na zadanie pytanie - będzie można zdobyć VOUCHER na bezpłatne konwersacje w SJO BRITAM, które poprowadzi... Derek. Nagrodą MIESIĄCZA w WIELKIM FINALE będzie możliwość zdobycia VOUCHERA na roczny kurs języka angielskiego (na wybranym przez laureata poziomie) oraz dodatkowo drugiego wybranego języka!

LISTEN, LEARN and WIN a LANGUAGE COURSE!

SŁUCHAJ, UCZ SIĘ i WYGRYWAJ KURSY JĘZYKOWE!

Radio CCM. Najbliżej Ciebie!

REGULAMIN KONKURSU - POBIERZ TUTAJ!

www.radioccm.pl, www.britam.pl