WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Opowieści o Tym, który Jest

Czas na nowość jakiej jeszcze u nas nie było! Opowieści o Tym, który JEST to z OPOWIEŚCI inspirowane Starym testamentem. Otwarte na ciekawość dziecięcą, ale nie tylko! Każdy kto przeczyta te opowieści zanurzy się w historiach z nowej perspektywy, dodatkowo znajdziecie piękne ilustracje nawiązujące do konkretnych historii.
Niech najmłodsi odkryją historię w niezwykły sposób!
 
"Opowieści o tym, który jest" to przystępne i pięknie ilustrowane opracowanie najważniejszych historii biblijnych, stworzone specjalnie dla dzieci. Książka stanowi doskonałą podstawę do rozmów o wartościach, etyce oraz wzmacniania więzi rodzinnych poprzez opowieści biblijne.
 
"Opowieści o tym, który jest" to niezwykle ważne źródło mądrości i inspiracji, które może pomóc w rozwijaniu wartości, empatii i zrozumieniu świata.
 
Wierzymy, że ta wyjątkowa publikacja przyczyni się do rozwijania wartości i inspiracji wśród najmłodszych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tą niezwykłą książką, która dostarcza wyjątkowych opowieści związanych z biblijnym dziedzictwem.
 
Zapraszamy na stronę: https://szaron.pl/