WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

21.02.2024 Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny w Gliwicach

23 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Depresją – Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny gliwickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zaprasza tradycyjnie przed budynek Urzędu Miejskiego w Gliwicach.
 
Depresja to choroba, która poprzez długotrwałe zaburzenia nastroju (smutek, utratę przyjemności, pesymistyczne spojrzenie na świat i siebie samego) utrudnia, a nawet uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. 
 
Jak co roku w Światowym Dniu Walki z Depresją przed budynkiem Urzędu Miejskiego powstanie punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach, która organizuje akcję we współpracy z Wydziałem Zdrowia. Dzięki niemu wszyscy zainteresowani tym tematem mieszkańcy będą mogli zasięgnąć informacji na temat depresji i jej objawów oraz uzyskać adresy gliwickich placówek, w których warto szukać pomocy w razie rozpoznania niepokojących symptomów u siebie lub swoich bliskich.
 
Antydepresyjny Punkt Konsultacyjny dostępny będzie w piątek, 23 lutego, w godz. od 10.00 do 14.00, obok wejścia głównego do Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa 21. Odwiedzający go mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad pracowników gliwickiej poradni oraz otrzymać przydatne broszury informacyjne. 
 
 
Fot. Freepik
Źródło:www.gliwice.eu