WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Ludzie radia

ZARZĄD:

Krzysztof Budzisz, prezes, redaktor naczelny - budzisz@radioccm.pl

Joanna Mider, prokurent, administracja - mider@radioccm.pl

PROGRAM:

Adam Sosnowski, dyrektor programowy, szef informacji - sosnowski@radioccm.pl

Marcin Rachubka, prezenter, redaktor muzyczny - rachubka@radioccm.pl

Bartłomiej Lis, prezenter - lis@radioccm.pl

Tomasz Sadowy, prezenter - sadowy@radioccm.pl

Adrian Klimala, prezenter - klimala@radioccm.pl

Marysia Sławańska, prezenter - slawanska@radioccm.pl

DZIENNIKARZE:

Adam Sosnowski, szef informacji, dziennikarz - sosnowski@radioccm.pl

Anna Kruszewska, dziennikarz - kruszewska@radioccm.pl

REKLAMA:

Grzegorz Tworzydło, dyrektor regionalny - gtworzydlo@grupazpr.pl

Michał Florek, doradca ds. reklamy - florek@radioccm.pl

Justyna Klyta, doradca ds. reklamy - klyta@radioccm.pl

Mateusz Kozieł, doradca ds. reklamy - koziel@radioccm.pl

Jacek Krupiczka, doradca ds. reklamy - krupiczka@radioccm.pl

PROMOCJA, PATRONATY:

Jacek Wagner, szef promocji - jwagner@grupazpr.pl

PRODUKCJA, TECHNIKA:

Milena Kasprzyk, producent - kasprzyk@radioccm.pl

Aleksandra Nawrat, traffic manager, media planner - nawrat@radioccm.pl

Krzysztof Smolarek, technik - smolarek@radioccm.pl