WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Muzyka

Najogólniej rzecz ujmując zdecydowaną dominantą w muzycznej charakterystyce Radia CCM jest dobór utworów w zgodzie z muzycznym formatem radiowym o nazwie HOT AC. To odmiana adult contemporary - formatu skupiającego się na prezentowaniu muzyki według określonych kryteriów - w tym przypadku utworów z lat 90. i współczesnych. To oczywiście nie znaczy, że na naszej antenie nie usłyszycie muzyki rockowej czy największych przebojów polskiej sceny muzycznej. Systematycznie do naszej PLAYLISTY dorzucamy nowości. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie od dziś wiadomo, że muzyka ma wpływ na nasze samopoczucie. Gdy się budzimy dodaje nam energii, gdy zasypiamy pozwala nam na pełnię relaksu i odprężenia. 

Trudno wyobrazić sobie codzienność bez udziału naszych ulubionych dźwięków. Każdy dzień, bez względu na to czy jest to weekend, czy dzień roboczy, zawsze stan naszego samopoczucia uzależniamy od pozytywnych wibracji. Dlatego właśnie to co słyszycie na naszej antenie, staramy się odpowiednio dopasować. Wśród prezentowanych przez nas przebojów znajdziecie zarówno nowoczesne piosenki, jak i te, które kojarzymy emocjonalnie na przykład z czasami dzieciństwa i dorastania.

Często zaglądamy do utworów zagranicznych ale nie stronimy również od polskich klasyków oraz utworów wykonawców debiutujących. Dlatego bez wahania serwujemy przeboje grupy Maanam, Krzysztofa Krawczyka oraz Dawida Podsiadło, czy Darii Zawiałow. Podobnie wygląda strona muzyki zagranicznej. Elton John, Dire Straits, Roxette ale również C-Bool, Adele, George Ezra, Ava Max, czy Michael Patrick Kelly.

Późnym popołudniem i wieczorem odrobinę przyspieszamy. Od poniedziałku do piątku (po 18.00) prezentujemy WIECZÓR Z BITEM - programktóry jest starannie wyselekcjowaną mieszanką muzyki TANECZNEJ. Główną rolę w emitowanych utworach gra "beat", a z radiowych głośników płyną brzmienia, przy których bawią się ludzie w najmodniejszych klubach. Co sobotę (po 17.00) zapraszamy na WIECZÓR Z BITEM CLASSIC - wspominamy utwory, które były parkietowymi hitami dyskotek czasu mielenijnego - a także nieco wcześniejszych (lata 80. i 90.) oraz późniejszych (po 2000 roku).  

Nasi redaktorzy muzyczni często wsłuchują się również w Wasze propozycje. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj muzyki, dlatego z uwagą czytamy Wasze maile, odbieramy telefony. Radio CCM od początku tworzone było przez nas i przez Was. Ogromny nacisk kładziemy na interakcję z Wami!

Macie propozycje? Napiszcie - antena@radioccm.pl.