WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Muzyka

   Radio CCM to pierwsza stacja w regionie grająca muzykę disco oraz dance lat 70, 80 i 90. Od lat nasi słuchacze kojarzą nas z muzyką, która stawia na nogi o poranku, dodaje energii w pracy i w odpowiednim rytmie pozwala zasnąć. Od początku zależało nam na tym, by prezentować Wam przeboje, które w kontraście do otaczającego nas świata, są pełne radości i optymizmu. Z Radiem CCM w dobrym tonie rozpoczniesz dzień, ale także w odpowiedniej tonacji spędzisz czas ze znajomymi. Daj się porwać i pozwól nam być Twoim codziennym towarzyszem w domu, pracy, a także podczas odpoczynku!   

         W codziennych playlistach znajdują się zarówno zagraniczne wielkie przeboje lat 70, 80 i 90, polskie utwory z tego okresu,  ale także piosenki, które być może nie wdarły się na szczyty list przebojów tamtych lat, ale do dziś mamy pozytywne skojarzenia z nimi. I tak obok wielkich gwiazd typu Boney M., Saragossa Band, Goombay Dance Band, znajdziecie u nas także Ferrari, Supa T., czy Modjo. 

Gorąco zapraszamy także do wsłuchania się w przeboje z minionych lat – prosto z naszego radiowego adapteru. Zakręcona Płyta tygodnia Radia CCM - codziennie od poniedziałku do piątku prezentujemy Wam inną płytę winylową. Jako pierwsi daliśmy Wam możliwość wsłuchania się w klimat tych wyjątkowych tanecznych lat! 

W tym tygodniu częściej usłyszycie Państwo na naszej antenie: Saragossa Band, Sandrę, Kim Wilde, Zucchero, Bad Boys Blue, A La Carte, Fun Cruiser, CC Catch i wiele więcej!