WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

O nas

Radio CCM powstało w 1998 roku. Od wielu lat bardzo mocno związani jesteśmy z Gliwicami. To w tym mieście jest nasza siedziba. Jako jedyna radiostacja w woj. śląskim emitujemy program aż z pięciu nadajników. Pokrywamy sygnałem zachodnią część aglomeracji gornośląskiej, Podbeskidzie oraz część Małopolski. 

Inicjatywa stworzenia radia obejmującego swoim zasięgiem Śląsk Cieszyński i część Górnego Śląska powstała w 1995 roku za sprawą chrześcijańskiego Stowarzyszenia DeoRecordings. Pierwsza koncesja została przyznana w 1997 roku. Początkowo radio nadawało z nadajników na Czantroii i w Oświęcimiu. Obecnie zasięg Radia CCM obejmuje Śląsk Cieszyński, rejon Bielska-Białej oraz zachodnią część aglomeracji śląskiej.

Radio CCM to rozgłośnia o charakterze rozrywkowo - informacyjnym, z elementami misyjnymi wynikającymi z korzeni chrześcijańskich i uwarunkowań koncesyjnych. Stacja stawia na lokalność - zarówno poprzez serwisy informacyjne, jak i bardzo lokalne elementy wprowadzane do poszczególnych programów. NAJBLIŻEJ CIEBIE - to hasło przewodnie stacji.

Główna siedziba radia znajduje się w Gliwicach.