WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

21.02.2023Bieg na 6 łap - już w sobotę


 

W tym roku każda ostatnia sobota miesiąca będzie okazją do poznania – a może i pierwszym krokiem do adoptowania – psiaka z gliwickiego schroniska. Wszystko za sprawą organizowanego wówczas popularnego „Biegu na 6 Łap”, podczas którego uczestnicy będą spacerować z czworonogami na oznakowanej trasie. Trwają zapisy na najbliższą imprezę!
 

Kolejna edycja biegu wystartuje już w najbliższą sobotę, 25 lutego, o godzinie 10:00 ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach przy ul. Wschodniej 56. Psy przekazywane będą uczestnikom do godz. 11.00. Bieg potrwa do godz. 12.00.
Jak deklarują organizatorzy wydarzenia – jest ono biegiem tylko w nazwie. W rzeczywistości uczestnicy spacerują w tempie dopasowanym do możliwości swoich i danego psa. 
 
Aby wziąć udział w biegu trzeba mieć ukończone 18 lat. Osoby młodsze mogą towarzyszyć zgłoszonym uczestnikom, jednak smycz musi trzymać osoba dorosła. 
 
W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób (plus osoby towarzyszące). Obowiązują wcześniejsze zapisy! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie organizatora.
 
Aktualne informacje publikowane są na stronie wydarzenia na Facebooku 

Źródło: UM Gliwice