WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

13.10.2023Jesienne Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej

 
16 października 2023 roku rozpoczyna się 17. edycja Jesiennych Targów Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii I Dostępności Politechniki Śląskiej. Wydarzenie dedykowane jest kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego –  studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Targi potrwają do 23 października.
 
Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie kontaktu pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane  i doceniane przez współczesny rynek pracy.
 
Wydarzenie odbywać się będąc hybrydowo na platformie zdalnej pod adresem: https://targipracypolsl.webexpo.pl oraz stacjonarnie 23 października 2023 roku w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu PŚ w  Gliwicach przy ulicy Kaszubskiej.
 
Więcej informacji na stronie https://events.polsl.pl/targipracy/.
 
Źródło: Politechnika Śląska w Gliwicach
 
O SZCZEGÓŁACH MOŻECIE POSŁUCHAĆ W ROZMOWIE AGATY NUREK Z PROF. BOGUSŁAWEM ŁAZARZEM - PROREKTOREM DO SPRAW OGÓLNYCH POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ: 
 
Plik dźwiękowy: AN_ROZMOWA_PLSL.mp3
 
Źródło: Radio CCM