WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

31.08.2022Puchar Polski w Chorzowie

 
W sezonie 2022/23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach.
 
 
Już w pierwszej rundzie trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita 01.09 do Chorzowa. Na kibiców czekają również liczne konkursy i atrakcje. Tą największą jest oczywiście pojedynek Ruchu Chorzów z Górnikiem Zabrze, który rozpocznie się o godzinie 20.30. 
 
Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski spotkacie w dwóch lokalizacjach:
  • Rynek w Chorzowie w godzinach 12:00-16:00;
  • Stadion Ruchu Chorzów od godziny 18:00 do 21:30.
 
a w niej:
  • liczne konkursy biletowe;
  • animacje;
  • gadżety;
  • a przede wszystkim – trofeum Fortuna Pucharu Polski.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
 
Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.
 
Źródło: UM Chorzow, PZPN