WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

10.06.2022Rozwijaj swoją firmę dzięki kampaniom w Google Ads. Co możesz zyskać?

 
Znaczna część naszej aktywności w obecnych czasach odbywa się w Internecie. To tutaj szukamy informacji na różne tematy, sprawdzamy wiadomości, robimy zakupy, a także dowiadujemy się o istnieniu marek. Dlatego też, aby móc rozwijać biznes, docierać do nowych klientów i zwiększać sprzedaż, niezbędna jest skuteczna promocja w sieci. Jak ją jednak realizować? Co zrobić, by firma została zauważona i przebiła się przez gąszcz konkurencji? Pomocne okazują się w takich przypadkach kampanie Google Ads, znacznie ułatwiające poszerzenie grona odbiorców, czyli potencjalnych klientów.
 
Na czym polegają kampanie Google Ads?
Google Ads (nazywany dawniej Google AdWords) jest systemem reklamowym Google, uruchomionym w 2000 roku, który pozwala na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania. Kampanie Google Ads oparte są na zasadzie PPC, czyli Pay Per Click. Oznacza to, że firma korzystająca z usługi płaci za efekty (kliknięcie), a nie samo dodanie lub wyświetlenie reklamy. Wskutek tego, w dowolny sposób można je dostosowywać do określonego budżetu, ale także wyznaczonych przez firmę celów. Za pośrednictwem systemu reklamowego Google Ads tworzy się bowiem linki sponsorowane na dwa sposoby: z wykorzystaniem słów kluczowych, na które reklama będzie wyświetlana oraz poprzez wybór określonych stron internetowych, na jakich się pojawi.
Promowane za pośrednictwem kampanii Google Ads linki wyświetlane są nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania, będąc doskonale widoczne dla potencjalnego odbiorcy. Są one przy tym dyskretne, bowiem dotyczą wyszukiwanego przez internautę zagadnienia, a dzięki temu nie są traktowane jako nachalny SPAM. Dodatkowo reklamy Google Ads pojawiać się mogą w postaci graficznej, tekstowej lub wideo, co uatrakcyjnia przekaz i jeszcze bardziej przyciąga uwagę potencjalnego odbiorcy.
 
Profesjonalne kampanie Google Ads – postaw na doświadczoną agencję
Decydując się na promocję marki za pośrednictwem systemu reklamowego Google Ads, najlepiej powierzyć jej realizację profesjonalistom. Na polskim rynku funkcjonuje wiele agencji marketingowych korzystających ze swojej bogatej wiedzy i znajomości branży, z powodzeniem wdrażają kampanie Google Ads, przyczyniając się tym samym do rozwoju biznesów swoich klientów. Duże doświadczenie w ich opracowywaniu i wcielaniu w życie ma poznańska firma Sunrise System, która już od 2003 roku z sukcesami działa w obszarze SEO i SEM, kierując swoją ofertę do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Agencja zatrudnia spore grono specjalistów z zakresu marketingu internetowego, a także – co istotne – posiada status Premier Google Partner, potwierdzający doświadczenie w prowadzeniu kampanii oraz związane z nimi sukcesy.
 
Promuj swój biznes z kampaniami Google Ads
W dzisiejszych czasach rozwój zarówno małych, jak i większych firm nie jest możliwy bez widocznej dla odbiorców obecności w sieci. Przeprowadzone przez certyfikowanych specjalistów profesjonalne kampanie Google Ads są doskonałym i skutecznym sposobem na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a tym samym – wzrost konwersji i zysków przedsiębiorstwa.
 
Źródło: Sunrise System