WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

22.01.2024Teraz remont, później komfortowa jazda

 
Dla poprawy i upłynnienia ruchu w poniedziałek, 22 stycznia, rozpocznie się przebudowa w rejonie skrzyżowania ulic Okulickiego i Kozielskiej. Na czas prac, których finisz zaplanowano na II kwartał roku, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
 
Roboty prowadzone będą w dwóch etapach. W pierwszym, na odcinku ul. Okulickiego między ul. Władysława Andersa a Kozielską (rejon skrzyżowania z ul. Kozielską), zbudowany zostanie chodnik, a jezdnia częściowo poszerzona. Na czas prac, kierowcy muszą liczyć się z zawężeniem jezdni w tym miejscu. 
W drugim etapie – przed skrzyżowaniem ulic Okulickiego i Kozielskiej – ruch dla kierowców jadących od strony alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego (DK88) w kierunku ul. Kozielskiej zostanie zawężony do dwóch pasów. Nie będzie możliwości skrętu w lewo z u. Okulickiego w Kozielską. Przejazd będzie odbywał się tylko na wprost lub w prawo, w kierunku ronda im. Władysława Andersa.
 
Po zakończeniu prac dla kierowców poruszających się ul. Okulickiego od strony DK88 powstaną trzy osobne pasy ruchu: do jazdy na wprost, w lewo i dla podróżujących w prawo.
 
Źródło:www.gliwice.eu
Fot. materiały ZDM w Gliwicach