WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

06.11.2023Uwaga kierowcy, wahadło na Okulickiego i Rolników w Gliwicach

 
Dziś na ul. Okulickiego i Rolników w prowadzony zostanie ruch wahadłowy. Warto wziąć to pod uwagę planując dojazd do pracy. 
 
Na ulicy Okulickiego, w rejonie budowanej obwodnicy zachodniej, przy skrzyżowaniu z ulicą Sowińskiego 6 listopada ruszy budowa wyspy dzielącej pasy ruchu. Na czas prac pojazdy będą poruszać się wahadłowo z prędkością do 30 km/h, przy tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia potrwają kilkanaście dni. 
 
Również 6 listopada, na ul. Rolników rozpocznie się budowa kanalizacji deszczowej. Na czas robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Żytniej i Siennej. Prace spowodują połówkowe zajęcie jezdni. Ruch kierowany będzie wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej. Pojazdy komunikacji miejskiej kursować będą stałą trasą.
 
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów zawiadamia, że również 6 listopada przy ul. Reymonta, w rejonie skrzyżowania ulic Cmentarnej, Reymonta i Knurowskiej, rozpocznie się remont i dobudowa chodnika. Na czas prac, które potrwają 2-3 tygodnie, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do  30 km/h
 
 
Fot. materiały ZDM w Gliwicach
Źródło:www.gliwice.eu