WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

KAWA W ROLI GŁÓWNEJ
Latte macchiato, wyraziste espresso czy mała z pianką? Parzona, sypana, z kawiarki czy z ekspresu? O poranku czy po obiedzie? Najważniejsza jest KAWA, wokół której kręci się każdy dzień. Zapraszamy na radiowe dyskusje poświęcone NAJSŁYNNIEJSZEMU TRUNKOWI ŚWIATA, które będziemy realizować wspólnie ze Szkołą Baristów i Palarnią Kawy - HARVEST w Gliwicach.

Od poniedziałku do piątku, o godzinie 9.30 przeniesiemy się do Palarni Kawy HARVEST gdzie wraz z Mistrzem Polski Baristów - Rafałem Adamkiem, będziemy rozmawiać o mniej i bardziej znanych ciekawostkach kawowych. Dlaczego espresso posiada najmniej ilości kofeiny? Jakie legendy wiążą się z powstaniem kawy? Dlaczego Kopi Luwak to najdroższy gatunek kawy na świecie? Jak kawa ewoluowała na przstrzeni lat i dlaczego wciąż niektórzy trzymają ją...w lodówce - to tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy w Radiu CCM. 

Każdego dnia nagrodzimy Was - zaangażowanych słuchaczy. Za prawidłową odpowiedź na zadane pytanie - będzie można wygrać paczkę aromatycznej kawy, a raz w tygodniu zestaw dla PRAWDZIWEGO KAWOSZA. Kawiarka, french press, kawa ziarnista prosto z Palarni, a do tego VOUCHER na szkolenie i filiżanka, voila! 

Zapraszamy do świata, gdzie główną rolę odgrywa kawa. 

Radio CCM. Najbliżej Ciebie!

REGULAMIN KONKURSU - POBIERZ TUTAJ!

www.radioccm.plwww.harvestpoland.com