WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

27.12.2017Tragiczny bilans

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie podsumowali świąteczny weekend. Od piątku do wtorku na drogach powiatu cieszyńskiego wydarzyło się 29 kolizji i cztery wypadki, w których rannych zostało siedem osób, a jedna poniosła śmierć.

Jak poinformował Radio CCM, Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji, do najtragiczniejszego wypadku doszło w Wigilię na ulicy Cieszyńskiej w Bażanowicach. Około godz. 13.30  27-letni kierowca renaulta megane na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka renaultem espace. Kierowca megana zginął na miejscu.

Groźnie było także dziś przed południem w Pogwizdowie. Na ulicy Cieszyńskiej (na zdjęciu) kierowca autobusu na zakręcie wpadł w poślizg i zjechał z drogi. Następnie uszkodził ogrodzenie posesji i wjechał do rowu. Na szczęście autobus był bez pasażerów, a kierowca został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o ostrożność i przestrzegają, że chociaż na drogach nie ma śniegu, w wielu miejscach, szczególnie w nocy i nad ranem, tworzy się lód.