WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

12.09.2018"Wiślanka" zablokowana! W czwartek również!!

 

Droga krajowa DK 81 w Mikołowie będzie zablokowana w obu kierunkach od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do zjazdu na DK 44 kierunek Tychy jutro (13 września br. - przyp.red.) od godziny 10:00 – czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zamknięcie „wiślanki” na wysokości C.H. Auchan w Mikołowie ma związek z odnalezieniem wczoraj w tamtym rejonie arsenału niewybuchów, prawdopodobnie z II wojny światowej. Jak dotąd mikołowscy policjanci, strażacy oraz żołnierze Patrolu Saperskiego z Jednostki Wojskowej z Gliwic zabezpieczyli 350 sztuk amunicji, a także hełmy, panzerfausty, karabiny i magazynki.
Jutro będą kontynuowane prace saperskie.

Policjanci będą kierowali ruchem. Wyznaczono objazdy.

Pojazdy jadące od strony Tychów będą kierowane na drogę DW 928 (na światłach w lewo na Kobiór i dalej przez lasy kobiórskie, Wyry do Mikołowa) oraz na Katowice.

Kierowcy jadący od strony Katowic będą kierowani na centrum Mikołowa DK 44 oraz na Tychy lub DW 928 (wyjazd na DK 1 z Kobióra). Kierowcy jadący od strony Gliwic mogą spodziewać się objazdu przez centrum miasta oraz DW 928, natomiast jadący od Żor - na DW 928 lub Gliwice.


 

Brak informacji, kiedy ruch w tym miejscu powróci do normy.

 

 

Źródło: slaska.policja.gov.pl