WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

12.09.2018Bielsko: Niepełnosprawny może być wzorem. Zgłoś swojego kandydata

 

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zainaugurował tegoroczną edycję konkursu „Sukces nie zna barier 2018”. Celem Konkursu jest promowanie postaw osób z niepełnosprawnością, które przełamują bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności oraz mogą stać się wzorem do naśladowania dla innych osób.

Każdy może zgłosić kandydata - pełnoletnią osobę z niepełnosprawnością, której życie społeczne lub zawodowe oraz sposób radzenia sobie z niepełnosprawnością mogą stać się wzorem do naśladowania dla innych. Kandydat musi być mieszkańcem Bielska-Białej lub mieszkańcem innej gminy, pod warunkiem, że pracuje lub angażuje się w działalność społeczną na terenie Miasta Bielska-Białej.

 

Kandydata do Konkursu może zgłosić osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, w terminie do dnia 31 października 2018 r.

 

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali, zorganizowanej w związku z obchodzonym w grudniu, Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych.

 

 

Źródło: UM w Bielsku-Białej, zyciepisanegorami.pl

 


na zdjęciu: Laureat konkursu „Sukces nie zna barier 2017” Piotr Mizera - zawodnik drużyny amp futbolu Kuloodporni Bielsko-Biała