Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

01.10.2018V Mistrzostwa Skoczowa w biegu na orientację

30 września 2018 roku Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował „V Mistrzostwa Skoczowa w biegu na orientację”. Punkty do odszukania były rozmieszczone na terenie miasta Skoczowa.

W kategorii dziewcząt do lat 17 zwyciężyła Martyna Korzonek, druga była Sara Sojka, a na trzecim miejscu uplasowała się Marcelina Słowak. W kategorii chłopców do lat 17 triumfował Kacper Dobrzyński, za nim ukończył zmagania Grzegorz Sokół. W kategorii kobiet pierwsze miejsce zdobyła Alicja Zagórny, drugie miejsce przypadło Hannie Marszałek, zaś trzecia była Katarzyna Serafinowska. W kategorii mężczyzn zwyciężył Ireneusz Waluga, zaraz za nim był Bartłomiej Serafinowski, trzecie miejsce przypadło Marcinowi Bijokowi. W kategorii „Rodziny” pierwsze miejsce zajęła ekipa „Bez nazwy”, 2 miejsce przypadło teamowi „Mak – Rak”, a na trzecim miejscu zakończyła rodzina Machałów.

Zwycięzcy otrzymywali puchary i dyplomy, a miejsca 2 i 3 zostały nagrodzone medalami i dyplomami. Zawody zorganizował Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji (SOSiR).

Źródło: skoczow.pl