WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

04.12.2018Legendarna grupa Slayer wystąpi w Gliwicach.

 
Zespół przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów, dziękując za ich wsparcie, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami. 4 czerwca polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo w Arenie Gliwice, podczas ostatniego koncertu w ramach trasy World Final Tour.
 
To pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem i szczytem aspiracji dla innych. Od ponad 37 lat na scenie. Twórcy 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy dwóch nagród GRAMMY, mający własną wystawę w Instytucie Smithsona, uświetniający okładki setek magazynów. Po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash/metal/punk, dobiega końca.
 
Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłosił, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce.
4 czerwca 2019 r. polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo w Arenie Gliwice, podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour.
 
W koncercie wezmą udział również wyjątkowi goście specjalni.
 
Bilety do nabycia od 5 grudnia.
(źródło: gliwice.eu)