WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

08.11.2018Szpilka vs Wach już w najbliższa sobotę w gliwickiej Arenie

 
KnockOut Boxing Night 5 już w sobotę w Arenie Gliwice. Wieczór wypełnią walki bokserskie najwyższej wagi, w kornerach staną tacy zawodnicy jak Wach, Szpilka, Stępień czy Piątkowska. Emocje gwarantowane.
 
Gala boksu zawodowego to kilkanaście pojedynków, w różnych kategoriach wagowych. Walką wieczoru będzie starcie między Arturem Szpilką i Mariuszem Wachem. Obaj zawodnicy wagi ciężkiej mają na swoim koncie sukcesy polskie i międzynarodowe.
 
Artur Szpilka zawodowo walczy od 10 lat. W tym czasie pokonał między innymi Mike’a Mollo i Tomasza Adamka. Natomiast Mariusz Wach na ringu walczy od 2005 roku. Na swoim bokserskim koncie ma pas WBC International, wywalczony po pokonaniu Kevina McBride’a. Występ w Gliwicach będzie pierwszym pojedynkiem dla Wacha po niemal rocznej przerwie.
 
KnockOut Boxing Night 5 przyciągnie do Gliwic tysiące fanów boksu. Centrum Sterowania Ruchem działające przy gliwickim ZDM informuje, że zgodnie z bieżącymi obserwacjami ze wszystkich dróg dojazdowych do hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice najbardziej obciążona jest trasa prowadząca  z DTŚ przez ul. Baildona. W związku z tym, ZDM-CSR proponuje alternatywne drogi dojazdu do hali.
 
Dla kierowców jadących od strony węzła autostradowego i centrum miasta sugeruje się dojazd ul. Pszczyńską do ul. Panewnickiej.
 
Dla kierowców poruszających się od strony Katowic, propozycja zjazdu z DTŚ do ul. Kujawskiej i dalej w kierunku Areny.
(źródło: gliwice.eu)