WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

27.08.2018Rodzisz w Gliwicach? Możesz liczyć na wyjątkowy prezent!

 
Maleństwa, które przyszły na świat w Szpitalu Wielospecjalistycznym przy ul. Kościuszki w Gliwicach opuszczają go już ze specjalną gliwicką wyprawką. Miasto chce w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali Gliwice na miejsce urodzin swojego dziecka.
 
W skład wyprawki wchodzi dwustronny kocyk z kolorowej bawełny w kratkę i niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu minky, elastyczny kominek z przyjemnego materiału, który z powodzeniem może ochronić szyjkę lub główkę maleństwa oraz termoopakowanie na butelkę, przydatne nie tylko podczas spacerów. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne upominków – beżowa i niebieska. Każdy z prezentów zawiera element identyfikacji wizualnej Gliwic.
 
W wyprawce, przygotowanej przez miasto wspólnie ze Szpitalem Wielospecjalistycznym, znajdziemy również paczkę jednorazowych pieluszek dla noworodka i miękką grzechotkę. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy upominkowe są im przekazywane jeszcze przed wyjściem z maleństwem ze szpitala.
 
– Przygotowując gliwicką wyprawkę, staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Mamy nadzieję, że spodobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym miastem – podkreśla Paweł Staszel, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.
 
źródło: www.gliwice.eu
fot. A. Ziaja