WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

20.03.2018Bieg po Nowe Życie - będą gwiazdy!

Znane osoby ze świata teatru, filmu, estrady, mediów, nauki i sportu po raz dwunasty będą promować świadome dawstwo narządów. Bieg po Nowe Życie to wielkie spotkanie ludzi po przeszczepieniach oraz gwiazd teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzy i sportowców. Tym razem wszyscy na trasie biegu w Wiśle spotkają się 7 kwietnia.

Na trasie sztafetowego marszu, którego start organizatorzy zaplanowali w samo południe zobaczymy ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, oraz Małgorzatę Potocką, Izabelę Zwierzyńską, Marcina Mroczka, Wojciecha Zielińskiego, Agnieszkę Kaczorowską, Andrzeja Pągowskiego, Ewę Kuklińską, Odetę Moro, Krzysztofa Wieszczka, Piotra Kupichę, Ulę Dębską, Joannę Kuberską, Grzegorza Kotowicza, Artura Siódmiaka, Agnieszkę Rylik, Bartosza Obuchowicza, Michała Olszańskiego, Martę Kuligowską i wiele innych znanych osób, które chętnie spotkają się ze swoimi sympatykami.

Na biegu pojawią się także osoby po przeszczepach, w tym sportowcy z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Dzień przed marszem, czyli 6 kwietnia, w Wiśle odbędzie się IV Gala polskiej transplantologii, podczas której osobom oraz instytucjom zasłużonym w rozwoju i promocji polskiej transplantologii zostaną wręczone nagrody „Drugie Życie”.