WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

25.09.2018Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych w Nowych Gliwicach

Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych

Niewiele jest takich okazji, żeby wśród specjalistów porozmawiać o niemal wszystkich sferach działalności organizacji pozarządowych. Już 28 września (piątek) w Gliwicach odbędzie się Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych. Forum organizowane jest pod hasłem: „Współpraca, Integracja, Zaangażowanie”.

O czym będziemy rozmawiać w trakcie Forum?

Wydarzenie podzielone jest na dwie części – wykłady wprowadzające oraz 4 trwające równolegle warsztaty tematyczne.

Jakie korzyści dla regionu płyną ze współpracy międzysektorowej? Jak budować społeczeństwo obywatelskie? Czy integracja organizacji pozarządowych jest potrzebna? Na te pytania postarają się odpowiedzieć prof. Aldona Wiktorska-Święcka (Uniwersytet Wrocławski), Piotr Masłowski (wiceprezydent Rybnika) oraz Łukasz Domagała (Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych).

W części warsztatowej przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządowcy z całego kraju prowadzić będą moderowaną dyskusję na temat m.in. dobrych praktyk w zakresie długofalowej współpracy urzędu z organizacjami, różnic w pracy w administracji i organizacjach, sposobów włączania mieszkańców w życie społeczne oraz integracji samego sektora.

Na Forum zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa i Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego. Jako GCOP rekomendujemy to przedsięwzięcie i również deklarujemy swoją obecność. Liczymy również na Wasze zaangażowanie.

Szczegółowy plan Forum i rejestracja

Szczegółowy plan Forum Śląskich Organizacji Pozarządowych dostępny jest pod adresem:
http://ngo.slaskie.pl/content/forum-slaskich-organizacji-pozarzadowych

Rejestracja dostępna pod linkiem:
http://bit.ly/2MD7LIz

Data wydarzenia:
28 września 2018 r.

Miejsce:
Centrum Biznesowe Nowe Gliwice, ul. Bojkowska 37, Gliwice

(źródło: GCOP)