WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

22.10.2018Szpilka vs. Wach w Gliwickiej Arenie. 10 listopada Knockout Boxing Night

   

10 listopada w hali widowiskowo - sportowej Arena Gliwice odbędzie się gala boksu Knockout Boxing Night. Zapowiada się 7 emocjonujących pojedynków, a walkę wieczoru stoczą ze sobą Artur Szpilka i Mariusz Wach.

 
Na trzy tygodnie przed walką główni bohaterzy gali spotkali się w gliwickiej Palmiarni, podczas specjalnej konferencji prasowej. Była to okazja by sprawdzić przygotowania do, jak mówią sami zainteresowani, najważniejszej walki.
 
– Czuję się znakomicie, fizycznie, kondycyjnie i psychicznie. Nie mogę się doczekać tego pojedynku. Jest on dla mnie bardzo ważny i jestem gotowy – mówił Mariusz Wach, zdobywca m.in. pasa WBC International.
 
– Przygotowania są ciężkie. Cały czas pracuje nad tym, żeby ułożyć sobie w głowie, że wychodzę do tej walki jak do każdej innej. Jednak podświadomie człowiek wie, że jest to najważniejsza walka. Co miałem zrobić to już zrobiłem. Teraz podtrzymać to wszystko i będzie petarda! – podsumował rywal Wacha, Artur Szpilka.
 
Walkę wieczoru poprzedzi 6 równie emocjonujących pojedynków. Na ringu zobaczymy Pawła Stępnia, który zmierzy się z Dimitrim Suchockim oraz Marka Mateję w walce z Remigiuszem Wozem. Oba pojedynki odbędą się w wadze półciężkiej. Zapowiedziane jest także starcie Przemysława Zyśka z Igorem Fanianem. Walki rozegrają jeszcze Łukasz Różański i Maciej Sulęcki, jednak ich przeciwników poznamy dopiero pod koniec tygodnia.
 
W trakcie Knockout Boxing Night nie może zabraknąć damskiej reprezentacji. W pojedynku o pas WBC wagi super półśredniej  naprzeciw siebie staną Ewa Piątkowska i Ornella Domini, Szwajcarka, była mistrzyni Europy.
 
Gala odbędzie się 10 listopada o godz. 19.30 w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice.
(źródło: gliwice.eu)