WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

22.06.2018Aktualizacja! Wisła: Zaginęła kobieta. Apel Policji

 


---------------------------------------------------

Aktualizacja:

Poszukiwana kobieta cała i zdrowa, choć wyziębiona została odnaleziona w lesie i sprowadzona przez ratowników GOPR. Trafiła do szpitala.

Policja dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do odnalezienia kobiety.

W Jej poszukiwania zaangażowało sie blisko 100 policjantów, strażaków i goprowców oraz mieszkańcy Wisły.

---------------------------------------------------

Wczoraj po południu wzięła ze sobą psa i wyszła z domu wczasowego w Wiśle udając się do kościoła. Do tej pory nie wróciła. Policja szuka zaginionej Barbary Bentkowskiej i publikuje Jej rysopis.

Zaginiona to kobieta w wieku 74 lat. Cierpi na demencję starczą. Ma około 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała, długie czarne włosy i jasne oczy. Ubrana była w niebieską koszulkę z rękawkiem, granatowe spodnie do połowy łydek i szare buty. Wczoraj po południu wyszła z domu wczasowego „Limba” w Wiśle mówiąc, że idzie do kościoła. Zabrała ze sobą psa rasy „york”. Nie wzięła telefonu komórkowego. Ostatni raz widziano ją przy ul. Górnośląskiej w Wiśle wczoraj około trzeciej po południu. Dotychczas nie wróciła.

Poszukiwaniami kieruje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie. Wszystkie informacje na temat poszukiwanej można przekazać telefonicznie na nr 33 85 16 200, alarmowy 997 lub 112 lub najbliższej jednostce Policji.