WinampSŁUCHAJ ONLINE
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

06.07.2018Gliwicka wyprawka dla najmłodszych!

Od września każdy maluszek, który przyjdzie na świat w gliwickim Szpitalu Wielospecjalistycznym, otrzyma specjalną wyprawkę. Miasto chce w ten sposób podziękować rodzicom, którzy wybrali Gliwice na miejsce urodzin swojego dziecka.
 
W skład wyprawki wchodzi m.in. dwustronny kocyk z  kolorowej bawełny w kratkę i niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu minky oraz  elastyczny komin z przyjemnego materiału, który z powodzeniem może ochronić szyjkę lub główkę maluszka. Dostępne będą dwie wersje kolorystyczne – beżowa i niebieska. Każdy z upominków będzie zawierał element identyfikacji wizualnej miasta.
 
Jako, że wyprawkę miasto przygotowało wspólnie ze Szpitalem Wielospecjalistycznym znajdzie się tam również paczka pieluch Pampers i miękka grzechotka. Dla wygody świeżo upieczonych rodziców zestawy będą przekazywane już w szpitalu.
 
- Przygotowując zestaw staraliśmy się wybrać rzeczy przydatne, estetyczne i wykonane z naturalnych, przyjaznych dzieciom materiałów. Mamy nadzieję, że spodobają się rodzicom, a ten wyjątkowy moment w życiu, jakim są narodziny dziecka, będzie się dobrze kojarzył z naszym miastem -- mówi Paweł Staszel, naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.
 Fot. UM Gliwice/T. Królik