WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

14.05.2018Dni otwarte w Arenie Gliwice

32 tys. osób zwiedziło w ubiegły weekend Arenę Gliwice – jedną z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Była to niepowtarzalna okazja do zobaczenia wnętrza ogromnego obiektu jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Fani światowej sławy DJ-a Armina van Buurena odliczają już dni do wielkiego widowiska ASOT 850 „Be In The Moment”, które odbędzie się w Arenie Gliwice 30 maja. Zanim jednak holenderski DJ wystąpi na dużej arenie, podczas IGRÓW 2018 przed obiektem zagrają m.in. Ørganek, Elektryczne Gitary czy zespół Koniec Świata. Szczegółowy program gliwickich juwenaliów dostępny jest na stronie igry.polsl.pl.

W miniony weekend, podczas Dni Otwartych Areny Gliwice tłumy chętnych miały szansę zobaczyć, jak prezentuje się wnętrze obiektu. Każdy mógł stanąć na płycie areny głównej, spojrzeć na nią z poziomu restauracji, a nawet jednej z lóż VIP-owskich. Uczestnicy bezpłatnego, półgodzinnego zwiedzania mogli zobaczyć również miejsca niedostępne dla publiczności – kulisy, strefę zawodniczą i strefę produkcji.

Taka okazja już się nie powtórzy. Z końcem maja obiekt oficjalnie rozpoczyna działalność. Do końca roku zaplanowano w nim ponad 30 wydarzeń, m.in. Mistrzostwa Europy w Jiu – Jitsu (1- 3 czerwca), Legends Football Challenge (8 września), Sensation (13 października), Polska Noc Kabaretowa (28 października), Disney On Ice (6 - 9 grudnia).

Plik dźwiękowy: M_W_ludzie_arena.mp3