WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

14.12.2018Wisła, Ustroń: karta rabatowa - edycja zimowa

Wzorem sezonu letniego, w Wiśle, wspólnie z Ustroniem, przygotowane zostały dla turystów karty rabatowe uprawniające do skorzystania z promocyjnych cen na określone w niej atrakcje turystyczne w obu miastach.

Stała, dobrze układająca się współpraca miast z gestorami prowadzącymi działalność gospodarczą związaną z obsługą ruchu turystycznego zaowocowała kolejny już raz wydaniem karty rabatowej uprawniającej do skorzystania z promocyjnych cen na wybrane atrakcje turystyczne. Akcja promocyjna „Wisła, Ustroń…zostaję dłużej, dostaję więcej” oparta jest na współpracy na rzecz rozwoju turystyki obu sąsiednich miejscowości. Tym razem są to zimowe atrakcje Wisły i Ustronia.

Celem karty jest promowanie osób i grup przebywających w ośrodkach w Wiśle i Ustroniu, które uiściły opłatę miejscową lub opłatę uzdrowiskową. Zebrana opłata stanowi dla miast dochód pozwalający na realizację wielu zadań i inwestycji, które w widoczny sposób przyczyniają się do wzbogacenia oferty turystycznej, sportowej i kulturalnej obu miast.

Przygotowane karty rabatowe wydawane będą od 17 grudnia w obiektach noclegowych działających na terenie obu miejscowości. Karty dystrybuowane w ramach akcji "Wisła, Ustroń... zostaję dłużej, dostaję więcej" uprawniają turystów do skorzystania z promocyjnych cen (niższych o 15%) na określone w nich wiślańskie i ustrońskie atrakcje turystyczne w terminie od 22 grudnia 2018 do 31 marca 2019 r

Karty rabatowe przysługują obiektom noclegowym rozliczającym się z miastem z pobieranej opłaty miejscowej.

Aktualna, pełna lista atrakcji objętych rabatem - na stronach internetowych Wisły i Ustronia.

 

Źróło: UM w Wiśle