WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

21.03.2019"Jestem rodzicem - wybieram empatię", czyli ogólnopolska konferencja dla rodziców

pixabay.com

Ogólnopolska konferencja dla wszystkich rodziców, którzy chcą aby ich dzieci wyrastały na szczęśliwych, świadomych siebie i odpowiedzialnych za swoje życie ludzi. Również dla tych, którzy chcą mieć dobre relacje ze swoimi pociechami. 

Konferencja JESTEM RODZICEM - WYBIERAM EMPATIĘ

Korzenie i skrzydła - jak wychować szczęśliwego człowieka?

CELEM KONFERENCJI jest wyposażenie uczestników w konkretną wiedzę merytoryczną na temat tego, w jaki sposób wspierać dziecko od wczesnego dzieciństwa, po wczesną młodość, jak stworzyć w rodzinie dobre warunki dla rozwoju budowania poczucia własnej wartości, empatii, rozwoju mózgu i motywacji wewnętrznej do uczenia się i poznawania świata.

Organizatorzy zapraszają na część wykładową oraz na praktyczne warsztaty. Nie zabraknie punktu widzenia dzieci. Będzie też okazja do dyskusji oraz do skorzystania z doświadczeń prowadzących wykłady i warsztaty. Zaproszeni zostali fachowców, za którymi stoi potężne doświadczenie i wymierne efekty w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Będzie można też kupić książki, adekwatne do poruszanych tematów.

 

O tym jak ważna jest rola rodziców w wychowaniu dziecka mówi Iwona Guzicka – organizator konferencji. 
 
 
Plik dźwiękowy: JB_filomata2.mp3
 
Konferencja odbędzie się 23 marca w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach. Rejestracja rozpoczyna się już o godz. 8.00.