WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

21.02.2019Klub muzyczny w Arenie Gliwice!

pixabay.pl
 
DJ’s BATTLE był pierwszą propozycją klubu muzycznego w Arenie Gliwice. Już w marcu kontynuacja pomysłu, aby zaprosić do wspólnej zabawy miłośników tańca i klubowej muzyki. Tym razem w dwóch propozycjach: wersja disco i studencka potańcówka. Imprezy już 7 i 9 marca.
 
Arena Gliwice to kolejne miejsce na mapie Gliwic dla poszukujących profesjonalnych klubów muzycznych. Tego  nie zabraknie w gliwickim obiekcie. Prawdziwi DJ’e, cocktail bar, chillout room oraz atrakcje i gry są częścią cyklu o wymownej nazwie CDN (Central Dance Night). Dla tych, którzy kochają parkiet to propozycja nr jeden na spędzenie wieczoru w niesamowitej atmosferze.
 
Studencki czwartek pod znakiem Pong Party
 
Po sesji przyszedł czas na odpoczynek i zabawę. Tego brakuje studentom najbardziej w okresie wytężonej pracy i długotrwałej nauki. 7 marca odbędzie się impreza w klubie muzycznym z cyklu Akademicki Czwartek „Pong Party”. To będzie największa studencka impreza w Gliwicach i podsumowanie pierwszego semestru. Do tańca jest przeznaczona sala taneczno-klubowa z profesjonalnym parkietem, a DJ’e – MADRAS i BLUE FUNK oraz cocktail bar zapewnią klubową atmosferę. Dodatkowo na żaków czeka niespodzianka – Międzywydziałowy Turniej Beer Ponga. Udział w rywalizacji to z pewnością okazja do spróbowania sił w nowej dyscyplinie oraz zaistnienie w studenckich kręgach. Swoje kandydatury można zgłaszać do samorządu danego wydziału. Dla pań, organizator przygotował niespodziankę z okazji ich nadchodzącego dnia. Impreza startuje 7 marca o godzinie 20:00, wstęp kosztuje 10 zł. Parking pod obiektem jest bezpłatny.
 
Królowie disco opanują Gliwice
 
W sobotę 9 marca w Arenie Gliwice zagoszczą królowie disco – Thomas Anders & Modern Talking Band i Zenon Martyniuk. Marcowe spotkanie to specjalna edycja koncertu z trasy: Królowie Disco. Dla tych, których poniosą nogi po koncercie gwiazd, Arena Gliwice ma propozycję spędzenia sobotniej nocy w rytmie disco podczas imprezy „After disco”.  Będzie to okazja do wspólnej zabawy i śpiewu. O oprawę muzyczną zadba DJ TWEETER prezentując muzykę DISCO, DANCE, Lata ‘70’80’90. Fani przebojów: „Przez te oczy Zielone”, „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady” znajdą się w swoim żywiole. Wstęp zaraz po zakończeniu Tanecznej Petardy. Cena biletu to 20 zł.
 
Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.pl