WinampSŁUCHAJ ONLINE
Sekretariat: (32) 238 87 47 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

08.02.2019Kurs językowy lub komputerowy w gliwickim Technoparku

pixabay.pl
 
Już 12 lutego odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące rekrutacji na bezpłatne lekcje językowe oraz kursy komputerowe, ktore są organizowane przez gliwicki Technopark. Mogą z nich skorzystać osoby pracujące, które ukończyły 25 lat i mieszkają w Gliwicach.
 
W ramach projektu, wszyscy chętni będą mogli nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Kursy językowe będą  prowadzone przez lektorów Szkoły Języków Obcych LEVEL w Gliwicach. Dodatkowo w ramach „TECHNOPARKowej Akademii podnoszenia kwalifikacji językowych oraz ICT dorosłych mieszkańców Gliwic”, gliwiczanie będą mogli podszkolić swoje umiejętności z obsługi komputera. W ramach szkoleń przewidziano także zajęcia z obsługi pakietu Microsoft Office i Excel. 
 
Szkolenia będą prowadzone w Parku Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK GLIWICE przy ul. Wincenta Pola 27. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane szkoleniami mogą wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się we wtorek 12 lutego w siedzibie Technoparku przy ul. Konarskiego 18 C, w pokoju 0-4 (w godzinach od 16.00 do 18.00). Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu 603 663 887.
 
Regulamin projektu oraz pozostałe informacje dotyczące zajęć znajdują się na stronie internetowej: http://technopark.gliwice.pl/szkolenia/